مشاوره رایگان جنسی

مشاوره رایگان جنسی

مشاوره رایگان جنسی

مشاوره رایگان جنسی مرکز مشاوره ویدا

آموزش های جنسی و مشاوره رایگان جنسی به دو صورت به زوجین کمک می کند:

  1. آموزش اصول صحیح جنسی و  اصلاح ورفع جنبه های غلط رفتارهای جنسی
  2. درمان اختلال ها و مشکلات احساسی

 

درمان مشکلات جنسی بر اساس افکار و رفتارهای جنسی دو طرف انجام می شود. برخی افراد فکر میکنند مشکلات جنسی مربوط به مسائل جسمی آنها می باشد. اضطراب و افسردگی و سایر نشانه های نوسان خلقی تا حد بسیار زیادی کیفیت روابط جنسی را تعیین و تحت شعاع قرار میدهد. مشاوره جنسی ، بعد از مراجعه به پزشک متخصص زنان و یا پزشک عمومی بهترین پاسخگوی نیاز افراد است. افراد مجرد اغلب از دوستان خود برای مشاوره جنسی مشورت می گیرند که برای آنها مشاوره رایگان جنسی بسیار مفیدتر می باشد.  

 

مشاوره رایگان جنسی در تهران

افراد می توانند با یک روانشناس که شناخت کاملی از مسائل جنسی و بعد روانی آن دارد صحبت کنند. روانشناس بهتر از معلمین، افراد وارد به دین یا پزشک های دیگر مسائل را تحلیل و درک کنند. بهتر است برای ابهامات و سوالات ذهنی خود مانند ترس جنسی، تمایلات خاص، خودارضایی و ناراحتی های مربوط به آن با یک روانشناس، مشاوره رایگان جنسی کنید.

70 درصد از مشکلات در زندگی مشترک زوجین، به دلیل نارضایت جنسی و نداشتن آگاهی کافی و درست نسبت به مسائل جنسی است. متاسفانه در ایران به دلیل آموزش ضعیف، افراد اطلاعات کمی در رابطه با مسائل زناشویی و جنسی دارند. نیاز اصلی هر شخص که با مشکلات جنسی روبرو می باشد، ارائه مشاوره رایگان جنسی از سوی مشاوران امین و آگاهی می باشد. مشکلات جنسی از قبیل سرد مزاجی، گرم مزاجی، ترس، اجبار در رابطه جنسی و تغذیه مناسب با انجام مشاوره به خصوص در مراحل اولیه به راحتی قابل حل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.
Call Now Button