در این قسمت شما می توانید لیستی از خدمات ارائه شده برای مشاوره خانواده توسط گروه مشاوره ویدا را مشاهده نمایید.

خدمات مشاوره خانواده

مشاوره خانواده

مشاوره خانواده

مشاوره خانواده
مشاوره خانواده

چرا مشاوره خانواده؟

چه زمانی نیاز به مشاوره خانواده داریم؟

مشاوره خانواده چگونه می تواند تاثیر گذارباشد؟

چه کسی می تواند مشاوره خانواده بدهد؟

و…

سوالاتی که در بالا پرسیده شده نشان از این امر باشد که در عصر جدید و نوین که تمام دنیا در حال تکاپو می باشد بنیان خانواده که تشکیل شده از پدر و مادر وسپس فرزندان و در کنار آنها خیشاوندان نزدیک و دوستان صمیمی قراردارد برای حفظ و پایداری آن تمام دولتهای هر سرزمین به حفظو نگهداری آن بدون شک هزینه و حتی سرمایه گذاری میکنند.

اهمیت خانواده بر کسی پوشیده نیست و در این دهه با توجه به مسائل اقتصادی، اجتماعی، جغرافیای (بومی) و دیگر فشارهای که بر خانواده ها وجو دارد نیاز به همراهی و همیاری وجود دارد.

و نقش مشاوره خانواده در اینجا ایفا می شود که برای پشت سر گذاشتن این موانع در بسیاری از موارد نمی توان تمام مسائل داخلی خانواده خود را برای دیگران بازگو کرد و نمی توان در این شرایط فعلی از دیگران انتظار همراهی و کمک رساندن در مسائل خانواده از آنها داشت و نکته بسیار مهمتر داشتن علم و تخصص در زمینه مشاوره خانواده برای رسیده به هدف تمام انسانها کمال سعادت در خانواده که نیاز به اساتید و مکارشناسان این حوزه می باشد.

حال در چه زمانی نیاز به مشاوره خانواده داریم؟

این سوال بستگی به تونایی شما در مدیریت خانواده تان دارد که با توجه به ذات انسانها در بعضی موارد بسیار توانمند و در بعضی موارد بسیار ضعیف و سست می باشد پس مشاوره خانواده میتواند به شما کمک نمایید تا نقاط قوت و ضعف خود را شناسای و در بهبود آنها در ابتدا توانمند تر شوید.

به مشاوره خانواده نیازدارید قبل از ازدواج برای آشنایی زوجین

فرضیه بسیار اشتباهی می  باشد که نیاز به مشاوره ازدواج ندارید چرا که در همین گفتمان ها می باشد که می توانید با راهنمایی کارشناسان مشاوره و اساتید و دکتر روانشانسی به واقعیت درونی خود که آیا نیازبه ازدواج شما در چه شرایطی میباشد و آیا توانی درک طرف مقابل تان را دارید آیا شما آماده هستید که با طرف مقابل تان که او هم نیاز های دارد که شما باید آنها را تامین کنید و تشکیل خانواده دهید

به شماوره خانواده نیاز دارید وقتی روابط جنسی و عاطفی با همسرتان بشدت کاهش پیدا کره است

وقتی روابط زناشویی شما تبدیل به یک هم اتاقی میشود شما نیاز به مشاوره داردی زمانی که روابط طرفین آن محبت و صمیمیتی که باید در بین شما عزیزان در خانواده باشد کاهش پیدا میکند منجر به این حس می شود که شما مانند یک هم اتاقی برای همسرتان شده اید در این حالت نیاز به شناسایی مشکلات و بهبود روابط توسط مشاوره خانواده دارید.

شما به مشاوره خانواده نیاز دارد زمانی که همسرتان تغییر رفتار داده و نست به شما دیدگاه منفی دارد

شما نیاز به مشاوره دارید زمانی که طلاق را آخرین چاره برای خود می دانید

شما نیاز به مشاوره دارید زمانی که بخاطر فرزندانتان هر نوع شرایطی را تحمل می کنید و…

از این دست نمونه ها بسیار زیاد می باشد

پاسخ تمام این سوالات را مشاورن متخصص در حوزه خانواده که سالهای سال است در این حوزه برای ایجاد یک زندگی موفق د بسیاری از دانشگاه ها و مراکز پزشکی تدریس و طبابت میکنند با مشاوران تخصصی ویدا آماده ارائه خدمات مشاوره خانواده به شما عزیان می باشیم.

برتری مشاوره خانواده ویدا با دیگر مراکز

  1. بکارگیری اساتید مجرب و متخصص
  2. برترین کارشناسان مشاوره خانواده
  3. مشاوره خانواده تلفنی که در هر زمان و مکان آماده خدمات می باشند
  4. مشاوره خانواده حضوری که در فضای بسیار مناسب و در آرامش آماده همراهی با شما عزیزان می باشد

مرکز مشاوره ویدا در زمینه مشاوره خانواده و امور خانواده یکی از بزرگترین مراجع مشاوره تلفنی خانواده می باشد، با تماس با ما از مشاوره تلفنی خانواده ویدا برخوردار شوید

در هر مرحله‌ای از زندگیمان امکان بروز مشکلات با افراد خانواده، دوستان و… وجود دارد و مشورت و مشاوره پربازده‌ترین راه‌ حل مشکلات است که از قدیم الایام از طریق ریش سفیدان و بزرگان هر قوم و خاندانی مرسوم بوده.

مشاوره خانواده تلفنی در دوره های متفاوت زندگی یک خانواده کمک های زیادی به حفظ بنیان خانواده می کند.

اساسی‌ترین ویژگی‌ مشاوره خانواده تلفنی در دسترس بودن آن است؛ زیرا مانند دیگر مراکز مشاوره نیازی به گرفتن نوبت و انتظارهای طولانی نیست و میتوان حتی در شرایط بحرانی سریعتر با مشاور تماس گرفت.

اما متاسفانه بسیاری از خانواده ها تنها زمانی احساس نیاز به مشاوره خانواده تلفنی می کنند که در مدیریت رفتارهای خود در درون خانواده دچار بحران های اساسی شده اند .

همانطور که همه‌ی ما میدانیم، پیشگیری بهتر از درمان است بهتر است؛ پس بهتر است قبل از بروز مشکلات حاد و درگیری‌ به محض حس کردن بروز مشکلات جدی با مشاور تماس گرفته شود تا از اتفاقات احتمالی جلوگیری کنیم و بهترین عملکرد را داشته باشیم.

نیاز به مشاوره خانواده دارید اما وقت برای مراجعه به مشاور ندارید؟!

همین الان برای مشاوره خانواده با مرکز مشاوره ویدا تماس بگیر!!

جهت تماس از شماره‌های زیر اقدام نمایید :

9099072952 تماس از سراسر کشور

9092305587 تماس فقط از استان تهران

Summary
Review Date
Reviewed Item
مشاوره خانواده
Author Rating
51star1star1star1star1star