مشاوره جنسی نوجوانان

مشاوره جنسی نوجوانان

مشاوره جنسی نوجوانان

مشاوره جنسی نوجوانان

مشاوره جنسی نوجوانان

چرا مشاوره جنسی نوجوانان را به والدین توصیه می کنیم؟ برای استفاده از مشاوره جنسی نوجوانان چند دلیل وجود دارد. اولین و مهمترین دلیل این است که مشاوره جنسی نوجوانان همیشه در دسترس والدین می باشد و در صورت مواجه شدن با مشکل به راحتی می توانند مشاوره بگیرند. دوم این که مشاوره جنسی نوجوانان در جهت جلوگیری از خطا رفتن و آگاهی بخشی نوجوان است. باید به گونه ای به نوجوان آموزش داده شود که باعث ایجاد مشکل در ارتباط بین فرزندان و والدین نشود و حرمتهای خانواده شکسته نشود. سومین دلیل این است که والدین و همچنین نوجوانان معمولا خجالت می کشند در مورد مسائل جنسی با هم صحبت کنند. مشاوران در این موارد می توانند به عنوان شخص سوم ارتباط بهتری با افراد خانواده برقرار کنند.

مشاوره جنسی نوجوانان

مشاوره جنسی نوجوانان در تهران

علاوه بر آموزش والدین و نوجوانان در مورد مسائل جنسی، مشاوره جنسی می تواند برای زوج های جوان و زنان و مردن میانسال یاری رسان باشد. معمولا افراد در ابتدای زندگی شناخت مناسبی از روابط زناشویی ندارند. برخی زوج ها که هنوز وارد زندگی مشترک نشده اند، آن را شروع مشکلات مالی می دانند. ولی تجربه ثابت کرده که بزرگترین مشکل زوجهای جوان نداشتن روابط صحیح جنسی و زناشویی است. رابطه ی جنسی تنها وسیله ای برای ارضا شدن نیست و در حقیقت وسیله ابراز عشق به همسر است.

در مواردی که زوج ها از مشاوره زناشویی و مشاوره جنسی مراکز مشاوره روانشناسی استفاده کردند مشاهده کردیم که  روابط زوج ها مستحکم تر شده و میزان علاقه و محبت زوجین بسیار نسبت به هم افزایش پیدا کرده است. زوج ها با استفاده از مشاوره جنسی متوجه نحوه اصلاح عادات زناشویی و جنسی خود می شوند. و زوج ها می توانند به راحتی مشکلات و مسائل خود را مطرح نمایند. استفاده از مراکز مشاوره جنسی در این امر به صورت تلفنی و حضوری کمک بسیاری می کند.

مشاوره خانواده برای اعضای خانواده

مشاوره خانواده برای تربیت فرزند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

We take processes apart, rethink, rebuild, and deliver them back working smarter than ever before.
Call Now Button