خیانت

خیانت معنای گسترده ای را در برمی گیرد که از جمله این معناها می توان به بی وفایی و بدقولی، عهد شکنی و پیمان شکنی، زناکاری و بی عفتی، دزدی ، نامردی و …. اشاره داشت.

زمانیکه یکی از زوجین احساس میکند که شریک زندگی‌اش به او خیانت کرده در اوج عصبانیت و افسردگی خود قرار میگیرد و بهترین راهکار تماس با مشاورینی است که برای این شرایط آموزش دیده‌اند و میتوانند شرایط را کنترل کرده و بهترین عکس‌العمل ممکن را پیشنهاد کنند.

بیشترین مشکل مورد بحث خانواده‌ها بر سر رابطه‌ی نامشروع است.

زمانیکه از این موضوع مطلع شدید ویا احساس کردید وقت آن است که به‌خود بگویید

خیانت 

یک جای کار مشکل دارد از خواب زندگی بیدار شوید

بیشتر افراد، عامل اصلی خیانت را خود فرد خیانتکار در نظر می گیرند. بی آنکه کسی یا چیز دیگری را مسبب خیانت بدانند. در خیانت قطعاً فرد خیانتکار بیشترین تقصیر را دارند. اما تجربه ما در جلسات مشاوره خیانت و طلاق نشان می دهد که همسر او هم چندان بی تقصیر نیست. در بسیاری از مواردِ خیانت، بی میلی همسر، عدم توجه و عشق ورزی به همسر و بی توجهی به نیازهای جنسی همسر، از عوامل اصلی روی آوردن همسر به خیانت و داشتن رابطه با سایر افراد است.

در این میان البته نباید نقش فیلم های پورن (مستهجن) فیلم های ماهواره ای با موضوعات بی بنده باری و خیانت، تاثیر  زیادی در بر هم خوردن روابط زناشویی و تلخ شدن زندگی مشترک و نهایتاً روی آوردن به خیانت دارد.

 

چرا در زندگی مشترک باید خیانت را جدی تر گرفت؟

متاسفانه آمار طلاق و خیانت در ایران ما، نشانگر وضعیت نامناسبی هستند. آمارهای رسمی و غیررسمی و همچنین تحلیل و بررسی داده های سایت های معتبری چون گوگل نشان می دهند که عنوان خیانت بیش از هر زمان دیگری شده است. گسترش شبکه های اجتماعی نیز بر روابط پنهانی و خیانت دامن زده اند. در کنار آن ها دسترسی آسان به فیلم های مستهجن و روی آوردن جامعه به سریال های خارجی که تناسب چندانی با فرهنگ ما ندارند، بحث خیانت نمودن به همسر و شکلگیری روابط نامشروع را بسیار عادی جلوه داده. و در حال عادی سازی آن در کل جهان و بالاخص ایران هستند.

در شهرهای بزرگی مثل تهران، نیز شاهد افزایش چشمگیر طلاق هستیم. آمارهایی که هر روز نگران کننده تر می شوند. اما نکته ای که در این میان، خود را به شکلی چشمگیر بروز می دهد، تاثیر بالای دوستی با جنس مخالف می باشد. دوستی دختر و پسر و زن و مرد، مستقیماً با نرخ خیانت و طلاق در ارتباط می باشد. و شاید بهترین راه جهت جلوگیری از طلاق و خیانت، فرهنگسازی و ارائه راه حل هایی جهت جلوگیری از این گونه دوستی هاست.

مشاوره خیانت همسر تلفنی به شما امکان می دهد تا در هر ساعت از شبانه روز، در کمترین زمان ممکن مشاوره‌ها و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

ضمن اینکه مشاوره خیانت همسر تلفنی مشکلات رفت و آمد را ندارد. در مشاوره خیانت همسر تلفنی شما می توانید بدون سانسور، مشکلات خود را مطرح کنید. شما می توانید بدون مشکل با مشاوران مختلف صحبت کنید. مشکلتان را حل کنید. و از به وجود آمدن خیانت و طلاق جلوگیری کنید.

علاوه بر این مشاوره خیانت همسر تلفنی هزینه های شما را هم کاهش پیدا می دهد. در مشاوره خیانت همسر تلفنی شما می توانید با صرف هزینه کمتر، همان مشاوره ای را دریافت کنید که در مشاوره خیانت همسر حضوری دریافت می کنید. با توجه به اینکه در خیلی از شهرها و روستاها مراکز مشاوره خیانت همسر وجود ندارد، در مشاوره خیانت همسر تلفنی این مشکل حل شده است.

 

 شما می توانید از سراسر ایران، تماس بگیرید و با استفاده از خدمات مشاوره خیانت همسر تلفنی ، مشکلات خود را حل کنید

 

خدمات مرکز مشاوره ویدا به صورت ۲۴ساعته میباشد؛ جهت تماس از شماره‌های زیر اقدام نمایید :

9099072952 تماس از سراسر کشور

9092305587 تماس فقط از استان تهران